Sevgili Anneler Merhaba, sizlerle umuyorum ki hem keyif alacağınız hem de her anlamda güçleneceğiniz bir yolculuğa başlıyoruz. 

 İlk 3 ay hormonların ve bedendeki değişimlerin yoğun olduğu bir zamandır. Bu aylarda yorgun hissederseniz çok normal, bol bol dinlenmeyi tercih edin. Kendinizi hazır hissettiğimizde ve doktorunuz da onay veriyorsa derslere dilediğiniz zaman başlayabilirsiniz. Hamile yogası sizi destekleyecektir.

Dersler Zoom uygulaması üzerinden yapılacaktır. Derslerin verimli geçmesi için şimdiden internet bağlantılarınızı, ses ve görüntünüzü test etmenizi isteyeceğim. Derse başlamadan önce kameranızı tüm bedeninizi net olarak görebileceğim şekilde ayarlarsanız, sizi takip etmem ve gerekirse düzeltme yapmam da kolay olacaktır. 

Rahat kıyafetler giyinin lütfen.

Dersten önce yoga matınız, battaniyeniz, bolster ve 3 tane minderiniz olsun. (Bolster yoksa sorun değil, minder kullanabilirsiniz).

Dersler 4’lü ve 8’li paketler halinde sunulmakta ve 5 hafta içinde tamamlanmalıdır. Derslere katılım için ders öncesinde ödemenizi tamamlamanız gerekmektedir. Her dersten önce size zoom bağlantısını yollayacağım.

Hamile yogasının faydalarını öğrenmek isterseniz burayı ziyaret edebilirsiniz:

http://www.annezen.com/blog/hamile-yogasinin-faydalari/