1987 yılında İstanbul’da doğdum, Bodrum’da büyüdüm. İzmir Amerikan Lisesi ve Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde öğrenim gördüm. Yoga ile tanışmam 2012 yılında evimin yakınındaki bir stüdyoda girdiğim Ashtanga dersi ile gerçekleşti. Bir süre İstanbul’da stüdyo derslerine devam ettim ve Hatha, Yin, Vinyasa gibi tarzlarda hocalarımla çalıştım. 200 saatlik temel eğitimimi 2015 yılında Cihangir Yoga’da Mey Elbi ve Naz Şarman’la tamamladıktan sonra Mey hoca ile Vinyasa eğitimi, ardından da İnanna Kadın Farkındalık Merkezi’nde katıldığım Kadınlar için Ayurveda ve Hormonal Dengelenme atölyesinde tanıştığım Şaylan Yılmaz ile Hamile Yogası eğitmenlik eğitimi geldi.

Hamile Yogası eğitimi bana çok şey kattı ve anne adaylarıyla hem birebir hem de grup halinde çalışmanın, onlara güvenli bir alan açabilmenin ne kadar kıymetli olduğunu gösterdi. Eğitimi tamamladığım 2016 yılından bu yana düzenli olarak Hamile Yogası dersi veriyorum.

Bir başka tutku duyduğum alan olan Yoga Terapi üzerine 2017 yılında Banu Çadırcı ile çalışmaya başladım ve 100 saatlik Yoga Anatomisi ve Yoga Terapi eğitimini, ardından da 50 saatlik Işıltılı Nefes, Pranayama eğitimini Cihangir Yoga’da tamamladım. Yoga Terapi’nin getirdiği nefes ve hareket birlikteliğine, hareket adaptasyonlarına ve verdiği enerjetik etkiye hayranım ve hemen hemen verdiğim tüm derslerde Yoga Terapi bilgimden faydalanıyorum.

2018 yılında Nefess Yoga’da Asu Somer’den Yin Yoga eğitimi aldım. Hayatın her alanında olduğu gibi denge arayışının Yoga’daki tezahürü olan Yin ve Yang arasında Yin’e dair bilgi ve farkındalık sahibi olmak beni besledi. Öğrenmenin sonu yok ve ben de ilerlediğim bu yolda her günü farkındalıkla karşılamaya, gözlerimi ve kulaklarımı doğru bilgiye açık tutmaya ve birlikte çalıştığım herkese ihtiyacı olanı aktarmaya çalışıyorum.