1986 Ankara doğumluyum. Yoga ile üniversite yıllarımda tanıştım. O dönemde Aslı Can hoca ile yaptığım Ashtanga Vinyasa Yoga’nın hem bedenime hem ruhuma iyi geldiğini oldukça net hatırlıyorum.

Bir süre yoga hayatımdan çıkmış olsa da, 2014 yılında Sinem Er’den aldığım “Temel Vinyasa Hocalık Eğitimi” ile yoga yolculuğum yeniden başladı ve bu eğitim benim kişisel dönüşümümün başlangıç noktası oldu.

Kişisel ilgi alanlarım sayesinde fark ettiğim hamilelere destek olma içgüdüm ve beni yakından tanıyan insanların cesaretlendirmesiyle 2015 yılında “İçsel Doğum ile Doula Eğitimi”ne başladım. Tanık olduğum ilk doğum mucizesinde, desteklediğim anneyle kurduğum bağ sonucunda içsel olarak hayat misyonumu bulduğumu hissettim. O andan itibaren de anneliğe hazırlanan her kadının ihtiyacı olan desteğe ve ilgiye ulaşabilmesi yönünde derin bir arzu duyuyorum. Bu sebeple 2016 yılında Şaylan Yılmaz rehberliğinde “Hamile Yogası Eğitimi”ni tamamladım. Sunduğu teknik bilgilerle tecrübelerimi zenginleştiren bu eğitim aynı zamanda kadınlığa dair de çok derin bir bakış açısı edinmemi sağladı.

Kendimi her an her gün geliştirmeye çabaladığım bu yolculukta, hayatıma giren tüm kadınlara destek olmak en büyük isteğim.